כביסה

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני קניית שקיות ואקום

גם חולי הניקיון המצטיינים לא היו מצליחים להגיע לתוצאה כה סטרילית בהשקעה כל כך קטנה: כמעט אפס חיידקים ופטריות, מקסימום סדר וניקיון ומינימום השקעה של זמן וכסף. נעים מאד, קוראים לה שקית ואקום והיא עתידה לשנות את חייכם.

הגאונות נמצאת בפרטים הקטנים

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, אבל כנראה פספסו את משקלם הקל של הפרטים הללו. שקיות הוואקום מצטיינות בחסכון משמעותי בנפח, שמירה על סטריליות ברמות מדהימות והנאה מסדר מופתי בכל פינה בבית. או באוטו. או במזוודה. או… איפה לא?

חוץ משטיפת כלים, הן בעצם הפריט היעיל ביותר בבית לשמירה על סטריליזציה, סדר וניקיון וחסכון משמעותי במקום. היתרונות הרבים של שקיות הפלא הפכו אותן לשם דבר וכיום ניתן למצוא אותן תחת כל פטריה רעננה. אז איך יודעים איפה הכי כדאי לקנות וממה להיזהר?

כל המקומות לקנות מהם שקיות ואקום

בסופרמרקטים הגדולים

הודות להצלחה המסחררת של שקיות הוואקום אפשר למצוא אותן היום בכל סופרמרקט מרכזי וגדול דיו. השקיות המוצעות ברחבי הסופרמרקטים השונים בישראל נחשבות לאיכותיות במרבית המקרים, אולם יחד עם זאת, חשוב לוודא כי אכן מדובר בשקיות איכות ולא בשקיות מאיכות ירודה. כיצד מוודאים? בוחרים מותג מוכר הנושא תו תקן.

באינטרנט – אתרים מהארץ

אתרי מבצעים ודילים מעניקים את האפשרות לקנות כמות גדולה יותר של שקיות במחירים משתלמים ואטרקטיביים. חשוב לשים לב בקנייה של שקיות ואקום דרך האינטרנט – שאכן מדובר בשקיות איכות ברמה גבוהה ולא חיקוי או תוצרת ירודה.

הזמנה מהאינטרנט – אתרים מחו"ל

לפעמים נדמה שכל החיים שלנו עברו לאינטרנט. ובעצם, למה לא?מגוון עצום של אתרים מחו"ל מציעים שקיות ואקום במחירים מצחיקים ולפעמים אפילו בלתי נתפסים. הבעיה העיקרית בהזמנה מאתרי אינטרנט היא הסכנה שבקבלת שקיות שאינן עומדות אפילו בתנאים המינימליים של שקיות רגילות.

כביסה
כמה זולות, ככה יקרות! היתרונות העצומים של שקיות הוואקום

היתרונות של שקיות ואקום

כמה זולות, ככה יקרות! היתרונות העצומים של שקיות הוואקום הופכים אותן לאחת ההמצאות הגדולות של המאה. היחס בין העלות הנמוכה שלהן ובין התועלת העצומה שלהן – הוא זה שממחיש את נחיצותן של השקיות ואת העוצמה שבהמצאה. רשימה חלקית של יתרונות שקיות הוואקום:

הקטנת נפח

שקיות ואקום מקטינות באופן משמעותי את הנפח של פריטים רכים. באמצעות שואב אבק, ניתן להקטין את הנפח בצורה כה משמעותית עד כי במקומות מסוימים הן משמשות לצמצום אשפה.

משנה לשנה מספר הבגדים בארון הולך וגדל ועמו המקום הפנוי – הולך וקטן. בחורף זה עוד אולי נסבל אבל בקיץ, כשצריך לדחוס את כל הבגדים הללו לארונות האחסון – מסתבר שזה כבר לא כל כך פשוט. שקיות הוואקום "מייצרות" לכם עד 40% מקום נוסף!

אידאליות לטיולים

לא מסוגלים לשהות בארץ יותר מכמה חודשים ברצף? אם אתם מטיילים דרך קבע ולא מוכנים לוותר על החפצים האהובים עליכם, מישהו כאן צריך להידחס. באמצעות שקיות הוואקום תוכלו לדחוס את כל הבדים, הבגדים והאביזרים הרכים לתוך שקית קטנטנה.

חסכון בכסף

כמה פעמים זרקתם לפח שמיכות איכותיות בגלל עובש, לחות או אחסון בתנאים שפשוט הרסו את הבד? הייתם בטוחים שמצאתם טיסה במחיר רצפה ואז הגעתם לצ'ק אין וגיליתם שאתם צריכים להוסיף עוד 700 שקלים רק כי חרגתם מהנפח המותר לנשיאה? שקיות ואקום הן הדרך הטובה ביותר לטוס, לאחסן או לשכוח מבגדים שפשוט אין לכם דרך אחרת לדחוס.

הארכת חיי מדף

משתמשים בשקיות ואקום למזון? ידעתם שהשקיות יכולות להאריך את חיי המדף של מוצרים שונים עד פי 3 זמן מהתאריך המקורי? שקיות ואקום מפחיתות את כמות החמצן החודר לשקית ובתוך כך מפחיתות את חדירתם של חיידקים שונים ופטריות. בהתחשב במוצר עצמו, לשקיות הוואקום יכולות מרשימות בשמירה על הטריות שכן הן אינן מאפשרות קיום תהליכים אורגניים המתקיימים באוויר.

ריח נעים

כבר הזכרנו את היתרונות העצומים של שקיות הוואקום לסטריליים שבינינו, אבל עוד לא דיברנו על ההיבט הרגיש ביותר בחושי האדם: הריח. שקיות ואקום שומרות על ריח נעים בבדים העטופים ומבטיחות כי גם לאחר אחסון ממושך, תהנו מבדים איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *