יתוש

מתכוננים לקיץ: רשת נגד יתושים

"אם אתה חושב שאתה קטן מדי מכדי לעשות שינוי, נסה לישון ליד יתוש", אמר הדלאי למה, וידע למה הוא מתכוון. טוב, אולי הוא לא התכוון לומר שהיתושים הם היצור המעצבן ביותר ביקום אבל בינינו, הם די קרובים לזה.

יתושים מהווים מטרד רציני ובעיקר בקיץ. כמה שהם קטנים, הם יכולים להיות מציקים ומתישים, מגרדים ומוציאים את המיץ. הדרך הטובה ביותר להתגונן מפני יתושים היא באמצעות רשת מתאימה. המגוון העצום של הרשתות הקיים כיום מצריך היכרות קצרה עם הסוגים השונים שקיימים. רגע לפני שאתם רצים לקנות רשת, קראו את המאמר הבא.

הדברים הקטנים הם שעושים שינויים גדולים

לפעמים הדברים הקטנים בחיינו הם אלו שעושים את השינויים הגדולים ביותר. ואכן, יתושים יכולים להטריף את הדעת, לגרום לאדם השלו ביותר לצאת מדעתו, להפריע לנו להתרכז, לישון, לדבר, לשתוק, לאכול, לנשום ובאופן כללי – הם די מפריעים לחיות.

נכון, לכל בריה ביקום יש את התפקיד הייחודי שלה, אבל אם אפשר בבקשה, אז שהיתושים יעשו את התפקיד החשוב שלהם מחוץ לבית. איך עושים את זה? פשוט! באמצעות רשת נגד יתושים אתם לא רק מתישים את היתושים ומפנים את האזור, אלא גם נהנים מאוויר נעים יותר ומשקט נפשי.

יתוש אוכל
יתוש בצילום תקריב

סוגי רשתות נגד יתושים

רשת סולרית

כתושבי ישראל, אתם מכירים את השמש הקופחת ואת התוצאות של שהייה ממושכת בשמש. רשת סולרית נגד יתושים ניתנת להתקנה על דלתות או חלונות ומאפשרת לשמור על הפרטיות, גם בתרבות הישראלית השוברת מחיצות. למרות היתרונות הרבים שיש לשמש הישראלית, חשיפה ממושכת אליה יכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

היתרונות של רשת סולרית נגד יתושים כוללים צמצום דהייה של שטיחים ורהיטים חשובים, צמצום הבלאי של הרהיטים, שמירה על אווירה נעימה יותר בחדרים וצמצום צריכת החשמל על ידי שמירה על טמפרטורה קרירה גם בימים החמים ביותר.

רשת שקופה נגד יתושים

גרים באזור מהמם ולא רוצים לוותר על הנוף המטריף המקיף את ביתכם? אם יתושים הם לא האורחים העדיפים עליכם בבית ואתם לא רוצים לוותר על הנוף המטריף שיש בסביבה, רשת שקופה נגד יתושים היא הבחירה האולטימטיבית עבורכם: מצד אחד, היא עושה את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר ומעניקה הגנה מלאה מפני יתושים ומצד שני, היא מבטיחה כניסת אור מלאה ללא הפרעות. בשל איכותה הגבוהה, הרשת השקופה נגד יתושים מבטיחה זרימת אוויר מקסימלית.

רשת אלומיניום נגד יתושים

רשת אלומיניום נחשבת לרשת הנפוצה ביותר בקרב הסוגים הקיימים כיום. על יתרונותיה נמנים מחירה הזול, היותה עמידה לבלאי סביר ביותר ופשטות ההתקנה שלה. מאפיינים אלו הופכים אותה לאחת האופציות הפופולאריות ביותר, בין השאר הודות לעובדה שהיא קלה לניקוי ונוחה ביותר לתחזוקה.

יחד עם זאת, בין יתרונותיה ניתן למנות את נטייתה להיקרע בקלות בשימוש מסיבי, אפילו מעט יותר מהצפוי. בבתים עם ילדים או בעלי חיים, רצוי להעדיף רשתות אחרות נגד יתושים.

רשת נגד יתושים
רשת אלומיניום נגד יתושים

רשת פיברגלס

רשת עשויה פיברגלס נגד יתושים הולכת וצוברת יותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות בשל החוזק, העמידות והאסתטיות בהם היא מתאפיינת. רשתות הפיברגלס הינן בעלות מראה מרשים, מעורר הערכה ועוצר נשימה הודות לטבעיות שבה הרשת משתלבת בסביבה ומוסיפה למראה הכללי של החדרים.

שלא כמו רשתות אחרות נגד יתושים, רשת הפיברגלס מתאפיינת בחוזק ועמידות המאפשרים להתקין את הרשת גם בבתים בהם חיים ילדים ובעלי חיים. לא בכל מגע הרשת נקרעת, מה שמאפשר תנועה חופשית בבית ללא הפרעה.

רשת גרמנית

הרשת האיכותית ביותר הקיימת כיום בתחום ומגנה מפני חדירת יתושים הביתה היא הרשת המכונה "רשת גרמנית". היא עמידה, אסתטית, מרשימה ביופייה ומוכרת בעיקר בשווקים אירופאיים. בארץ היא פחות נפוצה בשל מחירה הגבוה. על פי המומחים בתחום, הרשת הגרמנית מותירה את הרשתות האחרות כמה רמות מאחורה, אבל החסרון הגדול שלה הוא המחיר היקר משמעותית מרשתות אחרות.

הפעם בוחרים חכם

באמצעות הפרמטרים שניתנו בכתבה, הגדירו עבור עצמכם אילו מהרשתות הן המתאימות ביותר לצרכים הייחודיים שלכם ובחרו את היצרן המוכר והאמין ביותר שיכול לספק לכם אחריות מלאה. רוצים לשאול שאלות? מוזמנים לשאול בדף הבא.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *