מכשיר וופורייזר

לַחוּתאם גם אתם עייפים משיעולים בלתי פוסקים ורוצים לשפר את רמת החיים שלכם, הוופורייזר הוא הפתרון עבורכם. בריא יותר, חסכוני יותר והרבה יותר מהנה.

מה זה בעצם וופורייזר?

הוופורייזר, או בעברית, מאייד, הינו בין האמצעים היעילים לעישון בריא, שאינו כרוך בשאיפת חומרי שריפה. יותר ויותר צרכנים ברחבי העולם המערבי מכירים ביתרונותיו הרבים של הוופורייזר ונהנים מעישון נקי, נטול ריחות לא נעימים ושיעולים.

בשנים האחרונות הפך הוופורייזר לאחד האמצעים הפופולאריים ביותר בעולם כולו, ויש לו סיבה טובה: רבים מהמעשנים מכירים בנזק הגופני הנגרם בשל צריכת חומרי שריפה או חומרים כימיים אחרים. הוופורייזר מספק את ההנאה מהעישון, מבלי לזהם את הגוף ולהעמיס עליו רכיבים רעילים מיותרים.

איך זה עובד?

בהיותו משאף המתאים למגוון רחב של עלים וצמחים, הוופורייזר מאפשר לצרוך את העלים בצורתם המאודה במקום לחרוך אותם ולצרוך אותם עם עוד חומרי בערה ותוצרי לוואי של התהליך. במקום זאת, הוופורייזר מחמם את הצמחים עד לטמפרטורה של כמעט בערה, כך שהם משחררים אדים של הצמח.

מכשיא אידוי
מכשיר וופורייזר מעוצב

למי הוופורייזר מיועד?

הוופורייזר פונה אל מספר קהלי יעד:

  • אנשים שרוצים להפסיק לעשן
  • אנשים שחוששים לבריאותם
  • אנשים המעשנים צמחי מרפא בשל מחלה או בעיה בריאותית אחרת

איך בוחרים וופורייזר?

כדי לבחור את הוופורייזר הטוב ביותר, חשוב וכדאי לערוך סקר שוק לפני שמקבלים את ההחלטה. בשוק קיימות כיום חברות רבות המייצרות, מייבאות, משווקות ומתאימות סוגים שונים של וופורייזר לפי צרכים שונים של המשתמשים. בהיעדר התמצאות בתחום, הצרכן עלול לרכוש וופורייזר שאינו עונה על צרכיו ובכך להתאכזב.

יתרונות האידוי

בריאות

ביחס לצורות אחרות של עישון, הוופורייזר מאפשר לחומר להיטמע בגוף באופן שונה. החומרים הפעילים המתחממים בצמח, הם הקנבואידים, מתחממים אך אינם נשרפים. על פעולת החימום יש למשתמש בקרה מלאה כך שהוא יכול לשלוט בטמפרטורה ולמנוע אידוי בטמפרטורה גבוהה מדי.

נוחות חברתית

שלא כמו העישון באמצעים מסורתיים, הוופורייזר אינו מפיק ריחות רעים, אינו חונק ואינו מביך בציבור. הוא נוח לנשיאה כך שניתן להשתמש בו בכל מקום.

חיסכון כלכלי

במקום לשלם הון תועפות כשהמחירים רק הולכים ועולים, הוופורייזר מעניק פתח יציאה מהמטריקס: בכל פעם בה תשתמשו בוופורייזר, תזדקקו לכמות קטנה יותר על מנת להגיע לאותה תוצאה. הניצול המקסימלי של הצמח מאפשר חיסכון משמעותי בטווח הקצר והארוך.

השפעה ארוכה יותר

לחומר הנצרך באידוי "לוקח" זמן רב יותר להיספג בדם ולהשפיע, אולם באותה מידה הוא גם נשאר זמן רב יותר בגוף והשפעתו מורגשת באופן מתמשך. באופן זה, ניתן ליהנות מההשפעה של האידוי למשך שעות ארוכות בלי לדאוג לחדש את המלאי בכל פעם

סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית לאידוי

סוגי וופורייזר זמינים

וופורייזר לעשבים

וופורייזר לעשבים כשמו כן הוא – משמש לאידוי עשבים מסוגים שונים ובהרכבים שונים. בשל המגוון העצום של החברות המייצרות וופורייזרים בשנים האחרונות, חשוב ביותר להקפיד על בחירה של מכשירים מחברה מוכרת בעלת מוניטין, המעניקה אחריות על המוצרים ללקוחותיה.

וופורייזר לווקס

ווקס, או שמן – ניתן לצריכה באמצעות וופורייזר ייחודי שיוצר עבורו. הוופורייזר מיועד לאידוי שמנים מסוגים שונים, אותם לא ניתן לאייד באמצעים המוכרים. הודות למבנהו הייחודי והטכנולוגיה עליה הוא מבוסס, הוופורייזר מאפשר צריכה של כמויות גדולות בהתאם לצורך האישי של המשתמש.

וופורייזר נייח

וופורייזר נייח כשמו כן הוא: משמש בעיקר בבית ואינו ניתן לנשיאה ממקום למקום. המכשיר הנייח מתחבר לחשמל וזהו מקור האנרגיה העיקרי שלו. רמת האידוי והשליטה בדיוק האידוי היא גבוהה כך שהתוצר משובח ונעים. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שהוופורייזר השולחני לרוב יהיה יקר יותר.

וופורייזר נייד

הוופורייזר הנייד נוח לשימוש בכל מקום שתרצו. הוא קל משקל ומגיע בגדלים ובדגמים שונים. למעשה, דווקא המגוון העצום של הוופורייזרים הניידים מצריך היכרות מעמיקה יותר עם ההיצע הקיים בשוק ועם החברות השונות המציעות, כמו גם אופני ההפעלה של הוופורייזר.

ישנם כאלה המתחברים ישירות לסלולרי ואחרים כוללים סוללה נשלפת. ההבדל המשמעותי ביותר בין סוגי הוופורייזרים השונים הוא בזמן השימוש, כאשר הטווח הנפוץ ביותר עומד על בין חצי שעה לשלוש שעות.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *