דלי הפלא

דלי הפלא – והבית תמיד נקי

אם אתם אוהבים את הגוף שלכם אבל לא פחות מזה, את הבית שלכם נקי, גם אתם בטח מחפשים אחר פטנטים יעילים לשיפור ניקיון הבית. סחבת המיקרופייבר ודלי הפלא יגלו לכם את הסודות המקצועיים שמחביאות חברות הניקיון הגדולות בעולם. פשוט, קל ומהיר.

כמה טוב שבאת הביתה

אין תחליף לניקיון איכותי ויסודי. כשהבית ריחני ונעים, כיף להזמין הביתה אורחים, כיף להתנמנם על הספה ולראות טלוויזיה והבית מרגיש הרבה יותר ביתי. אבל לפעמים רק המחשבה על המאמץ הכרוך בניקיון של כל הבית יכולה להתיש. אתם לא הראשונים ולא האחרונים שמתעייפים מניקיון הבית ובדיוק בשבילכם המציאו את דלי הפלא.

מהו דלי הפלא?

דלי הפלא הוא המצאה חדשנית מבית Bpatent שנועדה לשמור על בית נקי בקלות, מהירות וללא מאמץ.

דלי הפלא

למה דווקא דלי הפלא?

הידיים נשארות נקיות

מסתובבים עם ריח של אקונומיקה שלא יורד אחרי הניקיונות? לא מצליחים להסיר כתמי שמן וכתמים עצבניים אחרים? 

בלי כאבי גב

חולי ניקיון מכירים את הבעיה: כאבי גב עמומים או כאלה המגיעים בגלים והורסים את התחושה הטובה. רכינה לא נכונה וכיפוף הגב מספר רב מדי של פעמים בצורה שאינה מתאימה למבנה הגוף פוגעת בעמוד השדרה, מפעילה לחץ על הגב התחתון וגורמת לכאבים עזים ודלקות כאשר לא מושגת יציבה נכונה.

המוט הטלסקופי של דלי הפלא תוכנן, נבנה ועוצב במטרה למנוע כאבי גב הנוצרים כתוצאה מיציבה לא נכונה וכיפופים מרובים בזמן שטיפת הרצפה. באופן זה, שלמות הגב נשמרת וניקיון הבית הופך פשוט וקל יותר מתמיד!  

בלי לסחוט

הריח של הסמרטוט, הכיפופים החוזרים ונשנים והלכלוך האינסופי שנסחט מהסמרטוט יכולים להיות לא נעימים. עם מנגנון הסחיטה הגאוני של דלי הפלא אין צורך לעצור, לקלף את הסחבה מעל המגב, לסחוט אותה, לשטוף ולסחוט שוב – הסחיטה הופכת פשוטה, קלה ונוחה. בלי מאמצים מיותרים, בלי לאמץ את הגב והידיים ובלי לסחוט את עצמכם על הדרך!

מהירות 

נוהגים להקדיש שעתיים – שלוש לניקיון הרצפה? תשכחו מזה. עם דלי הפלא אתם יכולים לצחצח את הבית בתוך חצי שעה, ולקבל תוצאה הרבה יותר טובה מזו שהייתם מקבלים בשימוש במגב הכי משוכלל שתמצאו.

סחבה רטובה ואז גריפה, סחבה יבשה וחוזר חלילה… מי צריך את זה? עם דלי הפלא ויש אחד והכל מאחוריכם. ניקיון מתחת לספות, בפינות הקטנות ובכל נקודה המצריכה רענון ונוטה לצבור אבק. תוך חצי שעה הבית מבריק ונעים!  

התאמה אישית

מוט המגב נמוך מדי? לא מאפשר גישה לפינות הקטנות ולא מנקה בנקודות הכי חשובות בבית? הפטנט הגאוני של דלי הפלא כולל מוט טלסקופי בעל דיוק מקסימלי המתאים את זווית האחיזה לנקודה הרצויה לניקיון תוך פיזור הכוח לניקיון מקסימלי.

ניקיון כולל

שלא כמו מגבים רגילים, צורתו הייחודית של המופ המגיע עם דלי הפלא מאפשרת לו לנקות כל משטח: החל מרצפות ועד חלונות ביתיים וחלונות רכב, משטחי שיש ואמבטיה ועוד. הצורה הייחודית של המופ מבטיחה צחצוח יסודי של המשטחים בכל רחבי הבית.

בלי לקנות סחבה כל שבועיים

שלא כמו מגבים רגילים, צורתו הייחודית של המופ המגיע עם דלי הפלא מאפשרת לו לנקות כל משטח: החל מרצפות ועד חלונות ביתיים וחלונות רכב, משטחי שיש ואמבטיה ועוד. הצורה הייחודית של המופ מבטיחה צחצוח יסודי של המשטחים בכל רחבי הבית.

הסחבה כבר עייפה ונראית מלוכלכת מדי? עם מטלית המיקרופייבר של Bpatent זה לא היה קורה. המטלית עשויה שערות מיקרופייבר האחראיות לניקוי מושלם של כל משטח הודות לסיבים הדואגים לקרצוף יסודי והסרת שכבת האבק והלכלוך.

אחריות מלאה

ברכישת דלי הפלא אתם מקבלים אחריות מלאה לכל בעיה טכנית שמתגלה במוצר למשך שלוש שנים מלאות. שירות מלא ומענה לכל שאלה, התייעצות או בעיה. 

שאלות ותשובות

שאלה: איך הסמרטוט מתנקה?

תשובה:
אחרי ניקיון הרצפה, טבילת הסמרטוט בדלי הפלא מלווה אוטומטית בהפעלה של מערכת הסחיטה המקצועית הדולה מהסחבה את כל הלכלוך והאבק שהצטבר. לאחר סחיטת הסחבה במערכת, הסמרטוט יבש כמעט לחלוטין ומוכן לעוד ניקיון. המסחטה האיכותית עשויה נירוסטה כך שהיא מבטיחה עמידות למשך שנים רבות של ביצועים.

כיצד המוט מתאים את עצמו?

תשובה:
המוט של דלי הפלא מצויד במנגנון טלסקופי המאפשר לו להתארך ולהתקצר באופן אוטומטי ובהתאמה לגובהו של המשתמש. בלי הפעלת כוח ובלי מאמץ מיוחד, המוט מתאים את עצמו אליכם באמצעות הארכה/ קיצור. בנוסף, המוט מצוין במנגנון צירי המאפשר לו תנועה של 360 מעלות והטיה של 180 מעלות המאפשרת גישה לכל נקודה נסתרת בבית.

לבית נקי ונעים בתוך זמן קצר, ללא מאמץ וללא כאבי ראש וכאבי גב, דלי הפלא הוא הפתרון האידאלי שיוריד מכם מעמסה.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *