אוהל גידול מקצועי

לקנות אוהל גידול לגידולים הידרופוניים, ויפה שעה אחת קודם

מכירים את זה שאתם רוצים לרכוש משהו הרבה זמן אבל בכל פעם  שזה עולה אתם אומרים לעצמכם לעזוב את זה עכשיו, זה עולה כסף ואולי זה לא הדבר הכי הכרחי לחייכם בשלב זה. אבל אז נשברים ובסופו של דבר קונים את המוצר הזה ומבינים שהוא באמת משנה חיים? 

אז זה בדיוק מה שקרה לי עם אוהל גידול לצמחים ההידרופוניים שלי. לקח לי יובלות לקנות אוהל גידול, כי בכל פעם דחיתי את זה בתירוצים אחרים, אבל מרגע שרכשתי לא הצלחתי להבין איך עד עכשיו אני והצמחים שאני מגדל – חיינו בלעדיו. 

תמונה: htgsupply.com

אז אם גם אתם, כמוני, מגדלים צמחים בשיטת הידרו ועדיין מתלבטים באם כדאי לרכוש אוהל גידול הנה כמה סיבות שיגרמו לכם לרוץ בספרינט של יוסיין בולט לחנות ההידרו הקרובה למקום מגוריכם ולקנות לפחות אוהל אחד.

  • כל גנן מתחיל יודע שמזיקים הם חלק מעסקת החבילה. עם זאת זה די מדהים לגלות כמה מזיקים מסתובבים בסביבת הצמחים שאנחנו מגדלים. גינות, בוודאי גינות שבהן מגדלים צמחי מזון, הן לא פחות מגן עדן למזיקים ומיני חיות, ומזיקים אלו יכולים להרוס ולכלות בשניות יבולים שגידלנו במשך תקופה ארוכה. אם מגדלים צמחים בתוך אוהל גידול אפשר לצמצם את הסיכוי למזיקים לכמעט אפס. וזה נכון בין אם אתם מגדלים בתוך הבית ובין אם אתם מגדלים בגינה. 
  • אוהל גידול מעניק לנו הזדמנות לגדל מגוון די גדול של צמחים לאורך כל השנה, מבלי להיות תלויים בעונת השנה. עם אוהל גידול לתנאי הסביבה שבחוץ אין השפעה על הגידולים. ניתן לגדל את הירקות האהובים עלינו, את הירוקים לסלט ואת עשבי התיבול בחורף, בקיץ, באביב ובסתיו. זה קורה מאחר והאוהל סגור ויש לנו שליטה כמעט מוחלטת בתנאים הסביבתיים של הצמחים.

תמונה: htgsupply.com
  • אוהלי גידול רבים מגיעים עם מערכת איוורור ופילטרים מובנים שמבטיחים בתוך אוהל הגידול אוורור ואוויר נקי החיוני כל כך להתפתחותם של צמחים. המערכת, בעזרת פילטרים המסננים פחמן, שואבת אוויר מפנים האוהל ומוציאה אותו החוצה, אל מחוץ לאוהל. תהליך זה מכונה "לחץ שלילי" והוא הוכח כאפקטיבי מאוד בשמירה על אוויר צח באוהלי גידול. 
  • אוהל גידול לא רק מרחיק מזיקים וחייע'ס הוא גם מרחיק אורחים בלתי רצויים אנושיים. הכוונה כאן לילדים, לשכנים חטטניים או סתם עוברי אורח, ועניין זה חשוב מאוד במיוחד לגננים שמגדלים קנאביס, למשל.
  • אוהלי גידול מביאים לניצול נכון וחסכוני יותר של המקום. אוהלים אלו הם אידיאליים לגידול במקומות בלתי שגרתיים, למשל לכאלו שמגדלים בתוך בית, בגראג' או אפילו בארון בגדים. 
  • אוהל ייעודי לגידול יתרום גם לניצול טוב יותר של אנרגיה, מאחר והם תוכננו כך שיהיו יעילים אנרגטית. למעשה, אוהלי גידול איכותיים מספקים את צרכיו של הצמח. בניגוד לגידול בתוך קופסה למשל, אוהל גידול מאובזר ברפלקטורים (מחזירי אור) על מנת למקסם ולהעצים את התאורה. 

אם כן, יש מלא סיבות טובות לגננים הידרופוניים לרכוש אוהלי גידול. אפשר למצוא היום אוהלים בשלל מידות וגדלים, כך שניתן להתאים את האוהל לכל חלל ומקום שבו רוצים לגדל וגם ההרכבה של אוהלי הגידול היא פשוטה וקלה מאוד.

קליק למבחר אוהלי גידול מתקדמים של של חברת HOMEbox

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *